Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HELP! Miért nincs net a gépemen?

HELP! Miért nincs net a gépemen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most is egy másik hálozati gépről írok, mert a gépemen jelenleg nincs net. Már próbáltam rendszer-visszaállítást, újraindítást és szét is szereltem, főleg az internetkábelt többször, majd visszadugtam, de semmi. Amúgy az internetkábel világít. Az az igazság, hogy van egy tippem, mert tegnap este, amikor felkeltem és kimentem sötétben, akkor belerúgtam véletlen a gépbe, azóta kicsit furább is volt most a hangja, ilyen dobozszerű hangot néha berezonált, de azzal nincs bajom, nem durva, egyáltalán, most el is múlt kicsit, lehet csak elmozdult a hűtőnél valami. DE szerintetek a nettel mi van? Új kábelt kell vennem?

2013. nov. 10. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomkodd be a hálókártyát rendesen.
2013. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vegyem le az oldalát akkor és úgy, vagy az internetkábelt próbáljam belenyomkodni?


Köszi a választ!

2013. nov. 10. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd le az oldalát.Azt a lapocskát keresd meg, ahova kívűlről beledugod a kábelt. Azt nyomkodd be , ha ki van lazulva.
2013. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, már próbálkoztam kicsit vele, de nem éreztem hogy nagyon ki lenne lazulva, lehet más a probléma, vagy még ezzel próbálkozzak tovább?
2013. nov. 10. 17:36
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, azóta sikerült is!


Ment a zöld kéz!

2013. nov. 10. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen
2013. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!