Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki letilt minket a...

Ha valaki letilt minket a facebook-on, akkor az sehogyan sem megoldható, hogy valahogyan lássuk őt? Mármint a saját profilunkról.

Figyelt kérdés
Valaki letiltott már régebben facebookon, de nekem fontos lenne, hogy lássak róla, valamit, úgy, hogy nem csinálok másik profilt, hanem a sajátomról. Ez sehogyan sem lehetséges ?

2013. nov. 5. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg ő vissza nem vonja a tiltást, addig te a saját profilodról nem fogod őt látni, se megtalálni.
2013. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bizony ez így van. Nincs mód arra, hogy a sajátodról megnézd azt aki letiltott. Ő sem lát Téged és Te sem őt. Nekem is új profilt kellett csinálnom amikor valakit nézegetni akartam. Bár ha nyilvánosak a bejegyzései akkor még így sem látsz semmit, csak az üres adatlapját. Ismerősnek megjelölni meg kamu profilról elég gáz és nem is biztos, hogy elfogadná. Esetleg ha van egy közös ismerősötök megkéred, hogy had nézhesd meg az ő neve alatt.
2013. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!