Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs internet, miért?

Nincs internet, miért?

Figyelt kérdés

Eddig minden kifogástalanul működött, próbáltam hálózatot létesíteni windows xp és windows 7 között, utána az xp-men nem lett net mert valamit elállítottam.


Csatlakozik wifin keresztül a megfelelő névhez, viszont nem működik az internet. Valaki írna esetleges dolgokat hogy miért nincs kapcsolat?



2013. nov. 5. 15:00
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

A router valamiért nem adja át a DNS címeket.

Töltsd ki a router adatai alapján (amit az összegző oldalán látsz) a hálózati kártya tcp-ip beállításainál a DNS kiszolgálókat vagy állítsd be rendesen a routert.

2013. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocis de ebből nem értettem semmit, egy kicsit részletesebben kérlek :(
2013. nov. 5. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem értesz? Ha nem megy, akkor mindent állíts be alapra (factory default routeren, gépen pedig tedd újra a illesztőprogramokat). Az illesztő eltávolítása és újratelepítése általában tisztogat is. Utána állíts be újra mindent. Ha wifi, akkor lehet a router beállításával a gond.
2013. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megoldottam, valami be volt állítva ami nem kellett volna...
2013. nov. 6. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!