Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves MSI laptopom, és egyik napról a másikra felmondta a szolgálatot, se akksival, se töltővel nem akar bekacsolni. Ez mitől lehet? Ugye nem a winchesterrel van a gond, mert tuti szívbajt kapok, az elmúlt 3 év összes családi meg egyéb fontos képek rajta van. Ha igen, le lehet szedni esetleg??

2013. nov. 4. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiszeded a hdd-t és átmásolod másik gépre. Van külső 2.5 hdd rack USB-s. 2000Ft kb. vagy kölcsönkérsz.


Na de előbb próbáltad leszedni az akkut kiszedni és vissza? Meg nélküle bekapcsolni?


Mit ír a használati? Szokott erre útmutató lenni, de kb. amit leírtam. Akku ki, be, vagy nélküle tápról bekapcs.

2013. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen próbáltam az összes lehetséges verziót. Aksival, majd kiszedtem, visszatettem, aksival és töltővel egyszerre, csak töltővel, sehogy se megy. Az akku fel volt töltve, min. 50% körül van.
2013. nov. 5. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!