Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kibannolás után lehet még...

Kibannolás után lehet még kommunikálni az nCore adminokkal?

Figyelt kérdés

Kibannoltak ezzel az okkal: "Akkor nyugodtan lehet máshonnan tölteni."

Azt se tudom miért kaptam. Kommentelni nem kommenteltem sehova, egyszerűen nem értem :( Acc-ot is egyedül használtam.



2013. nov. 4. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel problémád hosszú lenne ecsetelni, annak okát is( Bár hasonló indokkal még nem hallottam, hogy töröltek fiókot)

Adok egy hasznos linket, talán segít..

Remélem megoldódik a problémád


[link]

2013. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. nov. 5. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet az adminokkal kommunikálni. Nekem azért szüntették meg az account-omat, mert x napig nem léptem be.


Azzal érvelve, hogy a rendszer nem küld automatikusan figyelmeztetést, és én nem vagyok napi szinten látogató, két napon belül visszakaptam a belépési lehetőséget.

2013. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban, ha napi szinten nem is vagy látogató, de 8 hét után ha nem jelentkezel, törölnek.

Ezt az időt nem szabad megvárni

Örülök, hogy segíthettem

2013. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én napi szinten beléptem, seedeltem rendesen, azért nem értem miért kaptam :(
2013. nov. 6. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Korábban azt írtad, hogy x napig nem léptél be, akk. nem értem

Ha nem látogatod az oldalt, csak 8 hét után törölnek, most viszont azt írtad, hogy napi szinten léptél be

Most akk., hogy van ez?

2013. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pardon, a második választ nem a kérdező adta,

elnézést

2013. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!