Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beszélt már nektek a Cleverbot...

Beszélt már nektek a Cleverbot Ben-ről? Mit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés

Ha angolul beszélünk akkor néha szóba kerül egy Ben nevű személy aki állítólag megfulladt, de mást nem árul el róla.

Ha valamire rákérdezek akkor tereli a témát.



2013. nov. 4. 17:39
 1/4 anonim válasza:
nekem azt mondta cleverbot hogy Ben t megölték aztán meg mégegyszer rákérdeztem és azt irta ki hogy engem fog megölni Ben. szóval nemtom hogy mi az igazság
2013. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer engem is megfenyegetett
2013. dec. 8. 21:49
 3/4 anonim válasza:
Ez egy "creepypastán" alapul (értsd: városi, kitalált legenda híres dolgokról, horromese), amit egy fórumos srác tett közzé a neten egy videójáték az alapja, a Legend of Zelda, BEN állítólag meghackkelte a srác gépét, meg minden ilyen, és a játékba az Elegy of Emptiness szobor jelent meg BEN - t ábrázolva a srácnak, és akkor mondja a híres mondatokat, hogy you shouldnt have done that, vagyis nem kellett volna ezt tenned, és a másik a találkoztál a borzasztó sorsoddal, vagy valami ilyesmit ... BEN neve Ben Drowned ugyanis az apja, nagyapja belefojtotta a vízbe, és innen jön. Nem nagyon para, de vannak videók is, én is beszartam tőle picit, de amúgy hogy megnyugtassalak, a készítő valami Alex srác, és mondta hogy hamis. ^^"
2014. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

erre voltam kíváncsi

nem azért érdekelt mert pára, hanrm érdekelt, hogy honnan jön ez az egész

2014. jan. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!