Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmaillal kapcsolatban?

Gmaillal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy jelenleg a Gmail fiókomban 18759 db új levelem van. Régebben szerintem mindehol megadtam az email címem, és sok hülyeségről kértem hírlevelet. Szeretném valahogy azt beállítani, hogy törlődjön ez a rengeteg olvasatlan levél, viszont nem egyenként kijelölve , oldalanként törölve (mert akkor az életben nem végeznék) azt sem találom, hogy törölni hogy kell? illetve be lehetne állítani valahogy, hogy csak tényleges , személyektől kaphassak emaileket? Mert már a sok hirdetésről, meg moziajánló stb. nem veszem észre a fontos leveleket. Valaki segítsen már legyen szíves. Köszi
2013. nov. 4. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Oldalanként tudod törölni,de nem kell egyenként minden levelet kijelölnöd.Felül bal szélen van egy nyíl arra rákattintasz aztán lejönnek a lehetőségek,van olyan hogy az összes kijelölése aztán csak a kuka jelre kattintasz és az az oldal megtisztul.Összes levelet egyszerre nem lehet a kukába dobni szerintem.
2013. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és azokat a leveleket, amiket nem szeretnél többet látni (vagyis a feladójuktól nem akarsz több levelet) Jelöld meg, majd kattints a "spamként jelentés" opcióra, és ezután automatikusan a spam fiókba kerülnek
2013. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!