Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan szerezhetnék meghívót...

Honnan szerezhetnék meghívót (ingyen) a bithumen re vagy az ncore ra? Mert csak moobs on (ami mostmár beload) van tagságom.

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egy nagyon jó ismerősödtől kunyizol. Máshogy sehogy. Több ezer forintért árulják a meghívókat fórumokon, ott próbálkozz.
2009. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max olyan valakitöl aki nagyon jó szivű és ad neked , máshonnan nem :)
2009. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem csodálom, hogy még nem vagy benn azokon az oldalakon.
2009. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha valakitől veszel 5000 forintért egy meghívót, akkor is marha jól jársz. Én a 2 legnagyobb oldalra vettem 10 ezer forintért együtt 2 éve. És a mai napig mindenem onnan van, akármit akarok, percek, órák alatt leszedem. Tehát megéri még így is. Sajnos nekem egyik ismerősömnek sem volt meghívója.
2009. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
énis próbálkozok már elég régóta meghívót szerezni ncorera de kezdem feladni.. beloadra nemtudnál meghívót küldeni?
2010. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én tudok menyit ac érte posta is átutalás is jo
2010. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg pénzért!

Itt: [link]

ingyen szoktak meghívókat osztogatni. Szerzel egyet (nem Bh-ra), azt elcseréled majd egy nagyobbra, majd mégnagyobbra, seedelsz sokat, és végül lesz egy Bh meghívód. Egy év alatt tuti összejön.

2010. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!