Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Diginet csatlakozás miért nem...

Diginet csatlakozás miért nem működik?

Figyelt kérdés

routeren keresztul mobilon tokeletes, pc-n nem mukodik. azt irja: connecting through wan miniport(pppoe)

error 678: the remote computer did not respond.

a kapcsolat telepitesekor a szolgaltato altal megadott felhasznalonevet es jelsxot adtam meg es elvileg kovettem minden utasitast.

jelen kerdest mobilrol, ugyanezen a kapcsolaton keresztul teszem fel, ezert feltetelezem, hogy a router jol van beallitva. tippek?


2013. nov. 2. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
De ha routeren csatlakozol, akkor miért akarsz "tárcsázni" a gépen. Egyszerű DHCP Ip kiosztású kapcsolatot kell beállítani a PC lanportján, nem kell "betárcsázás", azaz PPPoE kapcsolatot létesíteni, mert azt már a router megcsinálta!
2013. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mert a számítógépeden nem pppoe kapcsolatot kell beállítani, hanem azt a router oldja meg.


Akkor kell a számítógépen a PPPoE kapcsolat ha a net közvetlen a pc-be megy és nem a routerbe.


töröld a pppoe kapcsolatot a pc-n.


milyen OS?

2013. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen. sorry, de egy szamtechn analfabetaval van dolgotok, tehat torlom a betarcsazos cuccot... az elejen siman wifikent akartam csatlakozni, de ugy sem ment. probalom ujra. mi az az "os"?
2013. nov. 2. 23:45
 4/8 A kérdező kommentje:
es hol allithatom be azt a "dhcp ip"-t? a lan settings-ben vagyok, mit kell csinalni?
2013. nov. 2. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:

os = operating system = operációs rendszer


mit használsz windows 7? XP?


töröld ki a betárcsázást.


UTána wifin csatlakaozz.

2013. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

xp

ha siman wifin akarok csatlakozni, azt irja, h "wireless network connectiin 2: windows was unable to find a certificate to log you on to the network" aztan elvileg csatlakozik, de azt irja kozben, hogy "validating identity" es az internet meg nem megy :((

2013. nov. 2. 23:56
 7/8 A kérdező kommentje:
jelszot meg felhasznalonevet meg nem ker sehol...
2013. nov. 2. 23:58
 8/8 A kérdező kommentje:

ezen besz@rtam... elkértem a barátnőm notebookját, azon egyből kért jelszót, csatlakozott és minden fasza... nem értem...

köszi a segítséget

2013. nov. 3. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!