Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassult le ennyire a...

Miért lassult le ennyire a mobilnet az iPad Mini tabletemen?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve ( amikor megjelent ) vettem egy 16 GB-os Apple iPad Mini-t a T-Mobile-tól Net&Roll L csomaggal ( [link] )

Eddig az iPad Mini mindig azt írta ki hálózatnak hogy T-Mobile H LTE ami nagyon gyors volt. Általában a netet megszoktam osztani az asztali gépemre mivel nincs vezetékes net előfizetésem és néha szoktam filmeket letölteni. Egy 1 GB-os filmet 2-3 perc alatt letöltött.

Tegnapelőtt viszont történt valami mivel az iPad most azt írja ki hálózatnak hogy "Telekom H E" és iszonyatosan lassú lett a net. Nem hogy filmet letölteni de egy weboldalt sem tudok megnyitni normálisan. A 30 GB-ot tuti nem használtam még le mert akkor szoktak SMS-t küldeni hogy lelassították a netemet a számlázi ciklus végéig de most nem kaptam.

Mitől lassulhatott le ennyire a net?



2013. nov. 2. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a T-től! Mi honnét tudjuk, hogy ők mit alkottak?
2013. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!