Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok vírusirtót...

Miért nem tudok vírusirtót használni?

Figyelt kérdés

AVG 2013 volt a gépemre feltelepítve, de egy uszkve fél év után elkezdett naponta meghibásodni. Hol a személyes adataim védelme állt le, hol pedig azt írta ki, hogy általános hiba. Egy javítással vagy a program újraindításával visszaállt a rend a következő hibaüzenet megjelenéséig. Elegem lett.

(Már az előző gépemnél is az AVG egyik fájljának meghibásodása miatt őrült meg minden böngészőm, így hát lecseréltem avastra és minden megoldódott.)

Most is az avast letöltése mellett döntöttem, de a setup után problémája volt a magyar nyelvvel. Oké, újratelepít angolul, tökjó végre, a kedves női géphang üdvözöl. De a program maga nem indul el (ott a kis piros x az állapotjelző ikonon is). Próbálom manuálisan elindítani (Resolve all), de mindig kiír egy hibaüzenetet.

Eljátszogattam ezzel egy darabig, aztán agyhúgykövem lett és leszedtem az AVG 2014-et mert az AVG még, ha szarul is, de valamennyire működött.

Nem fér hozzá egy fájlhoz, amiről még sosem hallottam, szóval most semmilyen antivírust nem tudok használni.


Találkozott valaki hasonló problémával? Köszönöm szépen előre is a segítséget.


A hibaüzeneteket és a fájlneveket most nem tudom leírni, mert nem vagyok egy légtérben a szóban forgó géppel, de később kommentben leírom.



2013. okt. 31. 10:45
 1/3 soccerway ***** válasza:
Másik sem indul avira? Akkor lehet újratelepíteni a wint.
2013. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

harmadikat nem próbáltam, mert el kellett indulnom.


csak van más lehetőség, mint az egész windows újratelepítése...

2013. okt. 31. 12:20
 3/3 soccerway ***** válasza:
Ilyen a windows, vagy megszoksz vagy megszöksz.
2013. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!