Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ipadrol az icloudba szinkroniz...

Proxilla frez kérdése:

Ipadrol az icloudba szinkronizalt dokumentumot hogy tudok lementeni pcre?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, ugy mint dropboxbol. Ott ugy felmegyek a honlapra bejelentkezek, es le tudom tolteni. Nem kell kulon a dropbox programot letolteni. Ezt hogy tudom megoldani?

2013. okt. 30. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Közvetlen iCloudból nem tudod. Ipadról kell átvaráusolnod pc-re.
2013. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
icloud.com-on bejelentkezel, és ott kiválasztod a megfelelő app-ot, nem tudom konkrétan milyen dokumentumról van szó.
2013. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pagesben egy protokoll leirasa, semmi extra. Csak ez durva szamomra, hogy kozvetlenul a pagesbol csak az icloudba lehet szinkronizalni, ahonnan nem tudom letolteni vmei kollega pcjere kozvetlenul hanem kulon appot kell hozza neki is letolteni. Emaillel kicsit nehezkes, hogy elkuldom mailben magamnak es onnan toltom fel dropboxba. Ez szerintem marhasag, es nem tudom minek erolteti az apple
2013. okt. 30. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
nos, hát próbálják az embereket ösztönözni a felhő alapú szolgáltatások használatára. valaki ilyen drasztikusan, más meg plusz gigabájtokkal próbálja használatra rávenni az embereket.
2013. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!