Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szétvet a méreg! :@ Lehetséges...

Szétvet a méreg! :@ Lehetséges, hogy ez a szemét Budapest Bank kiadta az e-mail címem 3 félnek?

Figyelt kérdés
Az egyetemi e-mail címem nem használom másra, csak a hivatalos ügyeim intézésére. Nem regisztrálok vele sehová, nem adom meg senkinek, akitől esetleg elhalászhatnák, és mégis kb. 3 hete minden nap kapok vagy 2-3 kéretlen levelet a legkülönfélébb ajánlatokkal :( Megnéztem, a szerződésben ki van hangsúlyozva, hogy a bank nem adja ki személyes adataimat, viszont nagyon gyanúsak nekem, mivel az elmúlt 1 hónap során csak nekik adtam ki a címem számlanyitáskor. Meg azt is megtanultam, hogy a bankoknak nem lehet hinni, mert ott vágnak át és lopnak meg ahol tudnak. De hogy még ilyen pofátlanságra képesek??? Rühellem az összeset! :((((((

2013. okt. 29. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok benne biztos hogy a bank adta volna ki az adatodat- Egész egyszerűen csak arról van szó, hogy pár hacker feltörte az email címedet, hogy lehessen reklámokat küldeni.

Nekem van olyan email címem ami bár létezik, de soha sehol nem használtam fel, még bankban sem. Mégis jönnek rá a reklámok, hirdetések..

2013. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
Tévét vásároltam az Euronics-ban részletre és a Budapest bank egy másik bank adatait használta,ahol előzőleg vásároltam részletre, azért tudom mert kamu adatokat használtak mind két alkalommal és meg egyeztek mind két hitelszerződés valótlan adatai.
2013. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csxeba ***** válasza:

Szerintem túl nagy energiabefektetés lenne ez egy hackernek a nyert haszon szemszögéből...


Az e-mail fiókod melyik szolgáltatónál van? Mert ha ilyen ingyenes levelézési szolgáltatónál, akkor valüszínűleg a regisztrációkor elfogadtad, hogy felhasználják az e-mail címedet ilyesmire. Én sem bírom a bankokat, de azért ez törvénytelen kiszolgáltatása lenne az adataidnak. Valószínűbb, hogy valami fölött átsiklottál, nem?

2013. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bankoknak sem igazán érné meg kiadni az ügyfél e-mail címét harmadik félnek. Nem fognak ilyen piti összegekért szenvedni.
2013. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem kell megküzdened valós problémákkal.
2013. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!