Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elvileg 20MB-os lett a netünk,...

Elvileg 20MB-os lett a netünk, de a letöltés még lassabb mint régen (régen 15MB-os volt). Mi lehet az oka? Átverés, vagy csak hiba? Többlent!

Figyelt kérdés
Közbe vettünk is egy routert, szóval van wifi, de csak telefonon használjuk meg tableten, szóval nem rendszeresen van használva, ha meg le van csatlakozva mindenhol akkor is 1mb/s-al tölt. Eddig 1.6mb/s volt. Tehát ha 15mb-nál 1.5-1.6mb/s akkor 20mb-nál 2.0 mb/s a normális. erre 1mb/s? ötlet? hívjam fel a t-homet?

2013. okt. 27. 11:55
 1/5 pinkpancser ***** válasza:

mb vagy MB, esetleg Mb?

Mert mb-t nem használnak, Mb-t mondja a szolgáltató és MB az amit látsz letöltéskor (1MB=8Mb). Amúgy nézd meg a szerződésben a garantált sebességet. Ha azt eléred akkor a szolgáltató teljesítette a szerződést, így nem fog foglalkozni a problémával.

2013. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jo mind1 érted a lényeget:D a szerződést hol lehet megnézni? mert telefonon keresztül írtuk alá a szerződést:D
2013. okt. 27. 13:28
 3/5 pinkpancser ***** válasza:

Akkor neten nézd meg az adott csomagot :)

De ahogy nézem, 20 Mb/s-nél 10 a garantált, ami 1,25MB/s.

2013. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, így van, 10 megabit a garantált, szóval ha ez alatt van(pl speedtesten megnézed), akkor tudsz reklamálni.
2013. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na igen, megnéztem T-home-on és 10mbit van..Fel is hívtam őket hogy ez most mi hogy mi 20mbit-re szerződtünk, és mondták hogy nem bírja el a csomagot a rendszer vagy valami ilysemi. és nem szóltak semmit, aztán még azt is mondta hogy az ÉN kérésemre visszamondtam a csomagot. Szépen bemegyünk az egyik üzletbe aztán letisztázzuk.
2013. okt. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!