Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Válaszolnátok egy kicsit...

Válaszolnátok egy kicsit bonyolult facebook-os kérdésre?

Figyelt kérdés
Van egy csaj:régen ismerősök voltunk,de törölt,és tiltott engem.Majd később én töröltem magam a facebookról,és csináltam egy ál profilt.Így meg tudtam nézni,hogy mit rakott ki magáról.De változtathatott a megjelenítésein,mert csak a régebbi posztjait látom,az újakat már nem.De ami az érdekes:amikor az eredeti profilom deaktiválódott,és 14 nap után törlődött,akkor attól kezdve nem tudom megnézni a friss híreit,mintha az ismerőse volnék.Lehet,hogy ő is "kémkedett" utánam,és amikor látta,hogy már nem vagyok,akkor elzárta az adatait?Mert odúig minden posztja nyilvános volt,és nem csak az ismerőseié.És még mielőtt vki perverz kémkedéssel vádolna,nem nem vagyok az.Egyszerűen csak érdekelt,hogy mi van vele.
2013. okt. 24. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem ha valaki erdekel hogy hogy van, akkor felkeresem szemelyesen es megkerdezem tole, elbeszelgetek vele. Ha annyira erdekelt volna hogy mivan vele, akkor felhivod telefonon, vagy szemelyesen megkerdezed tole hogy mi ujsag.

Barmennyire is hihetetlen, de a facebookon tul is letezik elet.

2013. okt. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normál esetben igen,de mint írtam,törölt és tiltott is fb-ról.Megváltozott a kapcsolat.
2013. okt. 25. 08:31
 3/3 anonim válasza:
Az 1.-nek üzenem hogy aki tilt mindenhobnan azzal nem találkozgatsz személyesen főleg úgy hogy erélhetetlen...
2017. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!