Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy játék...

Miért van az hogy játék közben az FPS-em leesik néha pár másodpercre 40 ről 15-re ha TP_Link TL-WN722N Wifi rooter bevan dugva, de ha kihúzom a rottert akkor nem csinálja. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a háttérben frissül pl a vírusírtó, és a lemezművelet megfogja a gépet.
2013. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elméletleg nem frissül semmi újra raktam a Windows-t(XP) is de az sem segített ha kihúzom rootert akkor akadásmentes a gép de mivel netes játékkal játrszanék így szükség van rá.
2013. okt. 21. 22:09
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Előszóőr is, ez nem "rooter", hanem csak egy Wi-Fi adapter (egyébként is helyesen: router). A router kicsit komolyabb készülék vezetékes netet oszt meg vezetékesn és Wi-Fi, hogy több számítógép tudja használni ugyan azt a kapcsolatot. Működéséhez nem kel számítógép, hisz technikailag ő is az. Így néznek ki:

[link]


Ha te rendelkezel ilyen készülékkel, akkor a játék idejére vezetékes kapcsolatot is kiépíthetsz vele, ezzel kvázi megkerülheted a problémát. Ha viszont nincs routered és saját internet előfizetésed se (mert pl a netet mástól lopod), vagy van saját routered, de mégse szeretnéd vezetékesen használni. Akkor meg lehet próbálni a driverét frissíteni, ugyanis nagyon valószínű hogy a TP-Link honlapján újabb drivert találsz, mint ami a telepítőlemezen van.

Ha pl jelenleg a CD -ről feltelepített TP-Link csatlakozáskezelőt használod (az angol nyelvűt), akkor érdemes lenne azt letörölni és a Windows saját csatlakozáskezelőjét használni, sokkal egyszerűbb stabilabb, nincs agyonkomplikálva. Tehát én nem lepődnék meg ha a TP-link csatlakozáskezelője lenne baj forrása.

Egyébként én is pont ilyen típusű Wi-Fi adaptert használok, de a tiédhez hasonló problémával nem találkoztam. Mondjuk én sose használtam a TP-Link csatlakozáskezelőjét, csak is a Windows sajátját.

2013. okt. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!