Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van akkor, ha Ebayen...

Mi van akkor, ha Ebayen rendelt csomagban nem az van, aminek lennie kéne, de az eladó válltig állítja, Ő azt rakta bele amit kellett?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
adsz neki egy negatívot és kész, de előtte még próbálkozz. nekem idáig 1x volt egy eladóval problémám, akitől másodjára rendeltem. késett a cucc 1 hónapot(a másik 1 hónapos becslésemen felül). ez alatt kb hetente kértem, hogy ez így nem megy, már teljesen lemondtam róla, kértem visszatérítést, de ők azért sem...várjak még stb. aztán nagy nehezen csak visszafizették...utánna megérkezett, de végül nem is érdekelt, mert én sem egy olyat kaptam, amit elméletben vásároltam(telefontok volt mind2 esetben, az első az tökéletes is lett, rendeltem öcsémnek egy ugyanolyat, de az meg egy gyenge hamisítvány volt...szóval ez különben értékfüggő, nem tudom a te csomagod milyen értékű.)
2013. okt. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszeru, csinalsz teloval egy fenykepet es elkuldod az eladonak es ezzel bizonyitod, hogy amit kuldott az nem az amit te rendeltel. Ezutan kerheted, hogy vagy adja vissza a penzed, vagy kuldjon egy masikat ingyen.


Ha nem ugy reagal ahogy szeretned, akkor nyitsz egy ugyet az eBaynel es ok majd segitenek megoldani a gondot. Ne adj rogton negativot, mert az neki se jo es neked sem. Probald megoldani az ugyet!

2013. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!