Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on helybeállítás? (a...

Facebook-on helybeállítás? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne,hogy hogyan tudod létrehozni én is facebook-on olyan úgymond helyet,ahova aztán be tudok jelentkezni. Mint például amit nagyon sokaknál látni,hogy : ágyikó, kicsimnél, stb...

Normális válaszokat szeretnék,nem pedig a hülyeségeket.

Előre is köszönöm!



2013. okt. 21. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A bejegyzés írása doboz alján van 1 olyan gomb, hogy adj hozzá helyet a bejegyzéshez. Ha rákattintasz, akkor megjelenik egy kis mező, "Hol voltál?" szöveggel, oda beírod, hogy "kicsimnél" és kész. :)
2013. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha gépről vagyok,ez nem is probléma.csak én általában telefonról vagyok.m.faceval.és ott meg csak oda enged bejelentkezni,ami már létezik.és ha beírom hogy kicsimnél és mondjuk olyan oldal még nincs,akkor nem tudok oda bejelentkezni.érted,hogy értettem?:D
2013. okt. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!