Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyibe kerül egy modern,...

Mennyibe kerül egy modern, ízléses honlapot megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Egy festőművész számára lenne fontos, aki szeretne egy szép képgalériát, elérhetőségeket és életrajzot feltüntetni oldalán.

Mennyibe kerül egy ilyen oldal és honnan találhatok ügyes webprogramozót aki elkészíti, mert én személy szerint senkit nem ismerek!?


2013. okt. 20. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen menüket, funkciókat, design-elemeket szeretnél bele? Kell-e legördülő menü valahol, vagy kiugró képdobozok, ilyesmik?
2013. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drone007 ***** válasza:

Az ár nagyon változó ebben a szakmában.

Egyszerűbb statikus (ami nézhet ki nagyon szépen is) oldalt akár 50e Ft-ért is lehet csináltatni, egy szabadúszó fejlesztővel.

Egy komolyabb adminisztrálható html5, reszponzív, seo-zott portfólió oldalt profi design-nal, céges fejlesztőcsapattal már drágábban lehet kihozni. Egy ilyen termékért akár 500e Ft-ot is elkérnek. Budapesten ennek a többszörösét is.


A szabály itt is az: minél profibb, minél szebb, minél sokoldalúbb, bővíthetőbb és kezelhetőbb, annál drágább.


Az optimális ára egy adminisztrálható tartalommal rendelkező portfólió oldalnak (ami nem egy ingyenes cms-en alapul) nagyjából 100e Ft. Egy joomla vagy wordpress alapú oldalért nagyjából 20e Ft a maximális adható összeg. (Ez szubjektív vélemény)

2013. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Itt egy oldal amit szépnek tartok!


[link]


Az ilyen galériát nagyon szépnek tartom, viszont nekem mindig kéne feltennem újabb festményeket, ezért tud e készíteni a weblapkészítő nekem egy olyan vezérlőoldalt, ahonnan tudom feltölteni és kezelni a képeket (címét átírni, méreteit megadni, a képek sorrendjét változtatni amikor úgy gondolom.) Kellene mindezt egy külön ablakból ami egy program szerűen a valódi honlapon automatizálva végrehajtja a változtatásokat)


Ezen az oldalon nagyon tetszik az elérhetőségek menüpont!


[link]


Itt valóban megvalósítható az hogy ha írnak az oldalamon, akkor én azokat egy külön email címen megkapjam?


Szeretnék facebook-on követőoldalt ami az oldalamon található ikonra kattintva nyílna meg.


Ami még nagyon érdekelne az az email címem!

Amit tudok készíteni a domainemmel pl. info@festomuvesz.hu ezt átszeretném adni a gmail-nek hogy onnan léphessek be és tulajdonképpen gmail-t szeretnék használni. Ezt a google oldalán olvastam hogy ezt lehetséges megvalósítani. Ez milyen árban lenne?


Hasonló igényű oldal elkészíttetésére gondolok.

2013. okt. 20. 12:42
 4/5 Drone007 ***** válasza:

Ezek mind megvalósíthatók.

Azt javaslom, keress a neten webfejlesztő cégeket, és kérj árajánlatot az igényeid leírásával. A cégek általában közzéteszik referenciáikat, azokból leszűrheted, hogy mennyire dolgoznak precízen.

Szabadúszókat itt találhatsz:

[link]

De azért ezekkel jobb vigyázni, mert nem mind arany ami fénylik :)

2013. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyet 100 alatt simán megkapsz, esetleg 30-ból is megoldható
2013. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!