Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van internet de a weboldalak...

Van internet de a weboldalak mégsem töltődnek be. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen vagyok ( éjszakai műszak ) de semmit nem tudok csinálni mivel nem töltődnek be a weboldalak.

Viszont ettől függetlenül internet van mert a háttérbe mindig szoktam hallgatni a Class FM online adását ( [link] ) és az most is működik illetve a Windows 7 sem mutatja a felkiáltójelet az internet ikonjánál.

A munkatársamnál ( aki még bent van rajtam kívül ) sem töltődnek be a weboldalak.

Aki kezeli a hálózatot ( nem rendszergazda mert azért nem olyan nagy cég hogy komolyabb rendszergazda kelljen ) most nincs bent.

Esetleg nem tudjátok mi lehet a probléma?



2013. okt. 19. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
hibaüzenet ? Mit látsz a weblap helyett ?
2013. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kiszolgáló nem található.


A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) google.hu helyen.

2013. okt. 20. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Valaki letiltotta azt a portot router SPI tűzfalában amin keresztül kommunikálna a böngésző.


Próbáld meg valahogy megváltoztatni a portját másra a böngészőnek.

2013. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tools > Options > General > Connection Settings
2013. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!