Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a számítógé...

Miért van az, hogy a számítógép csak a "https://" weboldalakat nyitja meg?

Figyelt kérdés
Van egy számítógép, melyen XP Op-rendszer van fenn. Van rajta levelezőprogram, amin naponta jönnek, emailek, szóval van adatforgalom..és a biztonságos weboldalak is elérhetők, de rengeteg nem. (Pl.: " [link] --> Elérhető, keresni is lehet rajta, ad ki találatokat. Viszont azokat már meg nem nyitja.) Több böngészőn próbáltuk, mind ugyanaz. Mozillán: "Időtúllépés miatt a kapcsolat megszakadt".

2013. okt. 17. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlbuzgó a védelem. Thunderbird? Tegnap kapott egy nagyobb frissitést, mire az Eset Smart Security6 gondolt egyet és letiltotta. Alig tudtam rávenni, hogy nyissa meg, ez csak a levelezőprogram frissitése. Persze aztán megnéztem, volt benne gyanús .TEMP fájl.
2013. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a böngésző tanusitványokat, az hibás. SSL/TSS Gmail-ben.
2013. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Outlook van rajta. Tehát email-eket fogadunk róla, a küldést nem tudom. Azt nem értem, weboldalakat miért nem nyit meg? Igazából ez lenne a kérdés lényege.
2013. okt. 17. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Futtass le online scannert, ha nincs a gépedeneset-Nod, akkor ezt: [link]
2013. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remek lenne, de mint említettem semmilyen weboldalt nem nyit meg, ami NEM " [link]
2013. okt. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!