Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom átállítani a...

Hogyan tudom átállítani a google-t, stb. angolra?

Figyelt kérdés

Uj gépem win8-al lett telepítve.

Nagyon zavar, hogy a google a magyar oldalakat hozza fel elobb, valamint a mozilla-t is magyarul hozza be -meg nem telepitettem. Ezen kivul a youtubenak is a magyar verziojat hozza.


En mindegyiknek az angol, eredeti verziojat szeretnem.


Mit es hogyan allitsak at?


Koszi


2013. okt. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Böngészőben át lehet állítani az alapértelmezett nyelvet/régiót. Ezután azt részesíti előnyben.

Google: www.google.com -majd az oldal jobb alsó sarkában: "google.com".

A többi weboldalnál pedig át tudod állítani a nyelvet angolra. (ha a böngészőt átállítod, akkor ezt már nem kell megtenned)

2013. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi
2013. okt. 14. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt is jelenti, hogy regionalisan is azokat fogja elonyben reszesiteni?
2013. okt. 14. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha a régió, és a nyelv is megváltozik, akkor igen. (azt nem tudom, mely böngészőt hogy lehet átállítani, azt hiszem az IE-t csak úgy tudod, ha a gépeden is megváltoztatod a lokációt).

Ebben segít a google. :)

2013. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!