Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi különbség van a Google+-old...

Mi különbség van a Google+-oldal és a Google+-profil között?

Figyelt kérdés
Ha nem egy a kettő, akkor melyiket lehet a Google Fiókomon belűl összekapcsolni a YouTube-val?

2013. okt. 14. 14:34
 1/3 A kérdező kommentje:

A fotón látható, hogy: Van egy YouTube csatornám és mellette szerepel a Google Fiókom. A Google Fiok alatt ott szerepel az a link, hogy Oldal és Google+. Más jön be az Oldalra kattintással és más jön be a Google+-ra kattintással.

Egyszerűen nem értem az összefüggéseket. Ha valaki leirná, esetleg ábrán bemutatná...

[link]

2013. okt. 17. 09:23
 2/3 Almádi Tamás válasza:
a google egy kereső oldal, a google fiok egy kereső oldalon megnyitható többfunkcios fiok pl youtube profil,Gmail stb.
2013. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg,de ugy érzem nem értettél meg.

A Google-ről, mint keresőről nem is kérdeztem.

Leirom mi van.


Alaphelyzet: YouTube fiókomat összekapcsoltam a Google+-al.


A mellékelt fotón lévők ugy jönnek be, hogy amikor bejelentkezek a YouTube-ba, akkor annak ablakában jobboldalt fenn a nevem melletti legördülő nyilra kattintok.


A fotón ezt a helyzetet illusztrálom. Látható, hogy 2 oszlop jelenik meg: a YouTube és a Google fiók, alattuk kékkel a tartalmak.

Most hagyjuk a YouTube oszlopot, ezt értem.

Viszont a Google Fiók alatt /tehát benne/ van két link:

-Oldal

-Google+

Nos, ezek között mi a különbség? Mert ha rájuk kattintok nem azonos tartalmak jönnek be.

2013. okt. 29. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!