Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chat.hu oldalt hogy kell...

Chat.hu oldalt hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Mint ahogyan ezen a képen is látszik: [link]

Van egy "irány a chat" és egy "belépek a chat-re" feliratú gomb, amikre ha rákattintok, semmi sem történik. Mire menjek, hogy tudjak chatelni?



2013. okt. 12. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 4 év alatt nem tudtam rájönni. Szerintem hibás az oldal és nem is fejlesztik évek óta. Elvileg java alapú, de java telepítés után sem történt semmi. Felejtős, nem veszítesz semmit vele.
2013. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg blokkolva vannak a pop-up ablakok a böngészőben.

Ezeket - főleg régebben - reklámok megjelenítésére használták. Ezért az összes valamire való mai böngészőben már alapból bent van a lehetőség, hogy blokkold az előugró (pop-up) ablakokat. Sőt, újabban már alapbeállítás szerint blokkolódnak is.

Gyanítom, ez lehet a hiba. Fel kell oldanod a blokkolást, vagy ha a böngésző valahol jelzi, hogy blokkolt egy előugró ablakot, oda kell kattintanod, és általában szokott olyan opció lenni, hogy a blokkolt ablak megjelenítése.

2013. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!