Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mi lehet a probléma?

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek az ilyesmihez, ezért lehet, hogy kicsit megérthetetlenül fogom leírni ezt az egész problémát.

Na szóval az van, hogy bogot vezetek blogspoton, és mindig frissítem a modulokat, tényleg rendszeresen. Ezzel eddig minden rendben volt, egészen mostanáig. Tegnap is át akartam írni az egyiket, mivel sok dolog változott az utolsó frissítés óta, de nem tudtam. Mikor rámentem, hogy "Mentés" nem történt semmi, és kiírt valami olyat, hogy Javascript:void(0). Rákerestem az imént megemlített valamire, de semmi használhatót nem találtam vele kapcsolatban, vagy éppen nem értettem miről beszélnek. Ja, és még valami, csak a szöveg modulnál írja ki ezt, más minden működik.

Tudna nekem valaki segíteni? Szerintetek mi a baj?

Előre is köszönök minden választ! :)


2013. okt. 12. 14:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!