Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor be szeretnék lépni a...

Amikor be szeretnék lépni a facebookomba azt írja ki hogy régi jelszót írtam be. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
pedig nem változtattam meg. valaki más megváltoztatta és most nem tudom használni az oldalamat pedig nagyon fontos lenne. nem tudom megváltoztatni se a jelszót mert küldenek egy üzenetet a freemailomba, de abba se tudok belépni, ott is meg változtatták a jelszót. kérlek segítsetek nagyon fontos lenne!!!

2013. okt. 11. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

"ráklikkeltél! arra, hogy kinézegette az adatlapomat..."


"egyes weboldalak azt ígérik, hogy megmutatják, ki nézte meg a mi profilunkat - ennek az ajánlatnak kevesen tudnak ellenállni. "


...probléma az, hogy az app aktiváláshoz bejelentkezést kérnek, illetve egy szoftver letöltését is. A gyanútlan áldozatoknak az oldal ezután ellopja a felhasználónevét és az ahhoz tartozó jelszót, illetve egy malware-rel is megfertőzi a számítógépet.


A fertőzött gépen a kártevő gondoskodik róla, hogy aktív maradjon: több kulcsot is regisztrál a Registryn belül. Ezután elindít egy keyloggert, ami minden billentyűleütést rögzít, és visszaküldi a csalók e-mail címére. Nézzük meg tehát alaposan, hová jelentkezünk be, és ne felejtsük: az olyan ígéretek, hogy megmutatják nekünk, kik nézték a profilunkat, mind hamisak.

[link]

2013. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mindkét (Faszbukk, Freemail) fiók visszaszerzése, szinte lehetetlen, vagy a minimális az esély!

ha az oldal üzemeltetőinek írt email nem segít, (hetek telhetnek el, míg válaszolnak!, ha egyáltalán válaszolnak...) felejtsd el, hogy valaha is volt, és regisztrálj új fiókokat, de FONTOS! új jelszavakkal. (a freemail helytt javaslom a gmail-t!

2013. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!