Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt meg tudja magyarázni valaki?

ZsebeSS kérdése:

Ezt meg tudja magyarázni valaki?

Figyelt kérdés

Csináltam egy hotmail es cimet,aztán regeltem rá egy facebookot...azt irta hogy már van a email en facebok account amin eléggé meglepodtem,amikor akkor csináltam 2 perce az emailt...kiküldtem rá az account jelszavát miután megkérdezte hogy enyém e a fiók.(persze igennel válaszoltam)

És igy beléptem egy teljesen ismeretlen magyar csaj facebook fiokjába...ez kicsit gáz hogy iylen hiba megeshet..tök fura. szerintetek?? ez valami bug volt?? (szegény csajt letöröltem mert meglátta volna hogy honnan lett bejelentkezve )



2013. okt. 8. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bug.

A Hotmail fiókot rég nem léptek be és bezárták (270 nap után automatikusan megszűnik). De attól amíg aktív volt simán regelhetett a gazdája bárhol a címével.

Az meg mák hogy éppen üresedés volt és elcsípted.

2013. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Tegnap regeltem gyakorira..remélem mindeki ilyen értelmes válaszokat ad majd :)))) Ment a + :)
2013. okt. 9. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!