Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudtok a wellbid.com nevű...

Mit tudtok a wellbid.com nevű oldalról?

Figyelt kérdés
Licitálni kell különböző dolgokra, mint pl márkás fényképezőgépek, laptopok, tabletek.. van olyan, hogy 1 Ft-t el lehet vinni... szüleim kezdő BID csomagot vettek. Nekem nem tetszik ez az oldal, ráadásul ciprusi.
2013. okt. 8. 18:30
 1/6 anonim válasza:
ez az oldal egy nagy csalás
2013. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalat?
2013. okt. 8. 19:17
 3/6 anonim válasza:
igen
2013. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amúgy nem csalás. Vegyünk például egy laptopot amit pl. 60000 Ft-ért eladtak, és a bolti ára 460000 Ft. ez úgy éri meg nekik, hogy (ebben az esetben) 60e-szer licitáltak azaz 60e-szer 3 bid ment el az aukcióra. Az-az 240e. Ha ezt megszorzod 15-el (enyyi egy BID ára)akkor megkapod azt az összeget amit az oldal megkapott, és ez az összeg jóval nagyobb minta a termék (ebben az esetben: a laptop) ára. Ezért éri meg az üzemeltetőknek hogy "ilyen olcsón" adják el termékeiket.
2013. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hogy kicsit tisztábban láss, olvass el néhány "kötelezőt", pl: [link] vagy [link] Nem árt a játékelmélet és a pszichológia alapjaival sem tisztában lenni, különösen a befektetői magatartás vonatkozásában. Ez elég sok munka...

Hogy ez az oldal konkrétan átverés-e, vagy nem, nem tudom. Azt viszont igen, hogy nem minden ilyen oldal az. Az meg csacska beszéd, hogy internetes fizetés esetén lehúzzák a számládat! Az átverés - ha van - nem ott van.

Tehát: ha játszani akarsz, olvass (pl. Mérő László műveit tudom ajánlani), figyeld meg az oldalt (kik licitálnak, kik nyernek gyakran és mennyit költenek - ez is igen fáradságos dolog), keress másik oldalakat (pl. Snipster) és hasonlítsd össze őket. Ha ezeket nem vállalod, ne próbálkozz egyik oldalon sem, kevesebb esélyed lesz, mint egy sima szerencsejátékban! Sok sikert!

P.S.: valaha a Telebid-en (később Swoopo) játszottam, nem volt semmiféle átverés. Egy hónapig készültem a belépésre, és durván 10 hónapot játszottam.

2014. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Három hónapig voltam regisztrált tag.Egy undorító mocskos társaság,börtönbe lenne a helyük.Nem elég nekik a busás haszon,még beépített embereket alkalmaznak a minél nagyobb összeg eléréséhez.Ráadásul két műszakban nyomják heten.Legalábbis én ennyit találtam meg.Természetesen ezek az ön licitálok soha nem nyernek meg semmit de legalább 500.000 forintot licitálnak naponta. Minden drága terméknél megtalálod őket. JPOT.RAFALE.TOLEK 1983.KONZOC.ERVADANINHA.POGDÁL50. Ezek a csalók nevei.Jelentkezz be és meglátod hogy igazam van.
2014. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!