Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A barátaimmal próbálunk...

A barátaimmal próbálunk Heroes V-zni interneten de nem jön össze sehogy se. Hol van a hiba?

Figyelt kérdés
Van 3 barátom , elősször a gameranger nevű alkalmazással próbáltunk meg interneten játszani ám ekkor 2 barátom nem bírt egyszerre belépni a játékba , ezt úgy kell érteni hogy 1. számú barátom ha bent volt akkor a 2. nem látta a szervert ha a 2. volt bent akkor az 1. nem látta. Utána átmentünk Tunngle-ra ott is megpróbáltuk azonban ott meg nekem nem sikerült belépnem , láttam a szervert ám mikor megpróbáltam rácsatlakozni folyton azt írta ki hogy időtúllépés , a játék tele , persze nem volt tele. Mi lehet a probléma? Tűzfalat mindannyian kikapcsoltuk , virusírtót is mind kinyomtuk de mégse müködött. Más networkot bezavaró programok mint például hamachi nem volt fent a gépen.
2013. okt. 1. 23:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!