Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifin mit csinálnak? Meg...

Wifin mit csinálnak? Meg lehet oldani? További lent

Figyelt kérdés

Sziasztok..


Azt szeretném kérdezni tőletek hogy van e vajon olyan progtam amivel meg lehet tudni hogy a wifi routerhez kapcsolódott felhasználók milyen műveleteket végeznek? Természetesen én vagyok a router tulajdonosa szóval tudom a belépést meg stb.. A 192.168.0.1 en kívül lehet még több dolgot megtudni pl milyen weboldalt látogatnak meg stb? Előre is köszönöm


2013. okt. 1. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
routertol fugg, hogy kepes-e egyaltalan naplozni a forgalmat. amit te akarsz, ahhoz inkabb egy proxy szerver kene.
2013. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugy ertem helyileg telepitett proxy, amin keresztul mindenki kijarhat az internetre, es ami kepes naplozni a forgalmat.
2013. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) és még azt kérdezném hogy a proxy mennyire lassítaná az internetkapcsolatot?
2013. okt. 1. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
ha rendesen ossze van rakva, egyaltalan nem.
2013. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
néztem előbb módszereket nem tűnik nagyon vészesnek egyáltalán.. ja és még annyi lenne hogy ha wifin meg vannak osztva az adatok a számítógépek között akkor a vírusírtó ebbe mennyire szólhat bele? pl a másik gép fájlainak szerkesztése meg stb..
2013. okt. 1. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Te most mit is akarsz pontosan?

Turkálni mások cuccaiban? Mert eddig nagyon úgy tűnik. Nem látom értelmét, mire szeretnéd ezt használni, ami hasznos lenne a kis helyi társadalmatoknak...

2013. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Informatikai tanítás:)
2013. okt. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!