Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csináljam meg a facebbo...

Hogyan csináljam meg a facebbok profilom, úgy, hogy ne tűnjön kamunak, de mégse legyen a rendes nevem és teli arcos képem?

Figyelt kérdés
A minap játszottam egy megosztós játékkal, de kizártak, mert kamunak tűnt a profilom. Azért használom, mert úgy sokkal könnyebben tudom likeolni meg megosztani amiket szeretek, egyszerűen nem tudom felvállalni az eredeti oldalamon. Ezért hoztam létre egyet, de probléma, hogy nincs sok ismerősöm rajta és a képemen is csak fél fejem van rajta, ezért kamunak tűnik. A lakhelyem meg ilyenek egyeznek, de ez nem elég. Hogy alakítsam át, hogy ne legyek felismerhető azok számára, akik miatt újat hoztam létre, és közben meg ne tűnjek kamunak?

2013. szept. 30. 12:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy senkit sem akarok vele szédíteni meg átverni, csak hódolni a kedvenceimnek lájkokkal meg ilyenek. :)
2013. szept. 30. 12:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen az a megosztós játék, amiből kizárják az embert?

Ki venné észre, hogy kamu vagy?

És miért van értelme lájkolni álnéven valamit?

Számomra ezek megfejthetetlen dolgok...

2013. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem van értelme lájkolni valamit akár álnéven is, hogy ezzel a rajongásom kifejezhessem, és az alkotót bátorítsam. Mellesleg pc játékot lehetett nyerni, egy kütyüs témájú bolt honlapján.
2013. okt. 8. 11:58
 4/5 A kérdező kommentje:
* bolt honlapjának facebook oldalán
2013. okt. 8. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

És utána a kamu névre kapod a nyereményt?

Okos ötlet.

2013. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!