Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elromlott Vodafone mobilsticke...

Elromlott Vodafone mobilsticket mivel lehetne helyettesíteni?

Figyelt kérdés

A Vodafone által előfizetésre adott mobilstick elromlott, és a Vodafone nem ad cserét, de még nem is enged újat vásárolni, csak ha új előfizetésre fizetünk elő, persze a régit fizessük mellé.


Mit lehet kezdeni, hogyan lehetne helyettesíteni a sticket? Milyen megoldással lehetne használni a már meglévő előfizetést?



2013. szept. 29. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van benne SIM kártya, akkor egy megfelelő telefont be lehet állítani modemnek.

Ha nincs, akkor vodát kell rukdosni, mert biztos van valami apró betűs megoldás erre is.

2013. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs hogy nem adnak új modemet csak akkor ha a meglévő előfizetés mellé kötsz egy másikat is.

Vagy félreértettél valami vagy az ügyintéző nem tudja hogy melyik cégnél dolgozik.

2013. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt megveszed 7kilóért kártyásan, kapsz is hozzá másik simet, és max. cseszed feltölteni.

[link]


Vannak még szolgáltatófüggetlen modemek is, pl.

[link]

ha a sebessége okés neked, akkor a legolcsóbb is jó

[link]

2013. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

23:14! Pedig ezt mondta, ezért is csodálkoztam.


00:45! Köszönöm a tippeket, én is hasonlóban gondolkoztam!

2013. okt. 1. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!