Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit fizetsz Budapesten az...

Mennyit fizetsz Budapesten az internetért?

Figyelt kérdés
Mennyi a net (telefon, tv) számlátok? Milyen szolgáltatónál? Csak tájékozódni szeretnék, hogy amit én fizetek, az reális-e? (UPC - havi 11 ezer Ft. Net,telefon,tv). Köszönöm.
2013. szept. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

7000 Ft.

Ebben van 50/5 Mbites kábelnet, vonalas telefon ( ennek a vonalfenntartási díja ingyenes ) és egy 8 GB-os mobilinternet.

Telekom a szolgáltató.

2013. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. marhára nem mindegy, hány csatorna, mekkora sávszélesség meg esetleg milyen csomagot kapsz a telefonhoz. Így lehet nagyon olcsó is meg nagyon drága is a 11 ezer forint.
2013. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont most valtottam: 11k/ho, ebben 120Mb/s net van, telefon, meg kb. az osszes TV csatorna (kiveve a premium, kulon fizetosok pl. HBO, Cinemax, pr0n) + a HD csatornak. Hogy ez sok vagy keves, az igenyeiden mulik.
2013. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Nem sokalltam második, csak azt szerettem volna tudni, mennyire reális! Minden csatornánk megvan a tv-n (Kivéve a plusz fizetősöket, HBO, stb.)

2013. szept. 29. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!