Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki meg mondaná nekem,...

DarkBiker kérdése:

Valaki meg mondaná nekem, hogy kell a NetMafiahoz hasonló oldalt készitteni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
NetMafia
2013. szept. 29. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Sok-sok webes programozói tudással, elszántsággal és jó sok szabad idővel.
2013. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azon felül könnyebb modszerrel?
2013. szept. 29. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
mással megcsináltatod jó pénzért úgy 1-2 millióból meg lenne a kész projekt, szerverestöl szoftverestől...
2013. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aham kössz és ha én késszitteném milyen progik kellenének
2013. szept. 29. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Grafikai program, a grafikai elemek megtervezéséhez pl. ingyenes GIMP

Szerkesztő program amiben lekódolod az egészet pl. Notepad++

Szerver OS (Linux + PHP-MySQL)

A többi tudás/utánajárás, tehetség/kitartás kérdése.

2013. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aham és a veboldalt önmagát hogy készitsem el vagy az mindegy_
2013. szept. 29. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Bicajostársam, ez nem úgy működik, mint a kávéfőzés, hogy van rá egy 10 perc alatt elsajátítható "Hogyan csináld" leírás.

Nem véletlenül írt az előző olyan bődületesen nagy számokat, egy ilyen weboldal létrehozása és üzemeltetése bizony nagyon, de nagyon bonyolult feladat.

Nincs egységes tutorial rá, nem mondja meg neked senki, hogy hogy kell megcsinálni. Azt tudjuk megmondani, hogy hogyan kezdjed el a dolgot:

Tanulással. MyQSL, PHP kell első körben, de nagyon. Ezzel menni fog az oldal nagy részének leprogramozása, de még mindig sok munka van az olyan apróságokkal, mint a real-time poker és társai.

G.

2013. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!