Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám érvényessé...

Hogyan tudnám érvényessé tenni, az egyszer már törölt google e-mail fiókom?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a google-re nem is olyan régen, de aztán inkább megszüntettem, mert úgy gondoltam, hogy úgy sem fogom használni semmire. De most még is kéne... 1. újat nem akarok csinálni 2.azt az e-mail címet pedig már nem tudom újra aktiválni, mert túl régen szüntettem meg. Még ott van a most meglévő e-mail fiókomban a hitelesítő és törlő google e-mail, és mikor azzal a névvel újra regisztrálni akartam, már nem engedte. Pedig nem hiszem, hogy más felhasználta volna azóta, mert nem egy mindennapi nevem van. Segítsetek, mit tudok ilyen esetben kezdeni? Valahogy vissza tudom állítani a google e-mailem?

2013. szept. 28. 15:30
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Sajnos ez a hajó elment. Ha egyszer törölted soha többé nem használhatod.


[link]


Üdv.

2013. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha akkor azt elvileg törölték, miért nem tudom újra felhasználni azt a nevet?
2013. okt. 2. 18:24
 3/3 coopper ***** válasza:

Gondolom adatvédelmi szempontok miatt.


Mert, ha lehetne törölt fiókot újra regisztrálni (modjuk egy bizonyos idő múlva), olyan e-maileket is kaphatsz, amihez semmi közöd sincs és esetleg fontos információt is tartalmazhat.


Mivel a régi/új fiókodba olyan e-mailek is érkezhetnek amiknek a feladója nem tudja, hogy időközben tulajdonosváltás történt a fióknál.


Üdv.

2013. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!