Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baja a gépemnek?

Nikcsike0 kérdése:

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Egy szóval már szinte minden szent sz@rt megvettünk bele(úgy értem újat ami elromlott). De egyszerűen nem tudok videót nézni. Elkezdem nézni a videót és eltelik kb. 4 perc és a gép elkezd recsegni ami a hangszóróból jön ki(nem a hangszórónak van baja, mert abból is vettünk újat), és egyre-egyre jobban elkezd recsegni amíg végül a videó hangjából nem hallok semmit.

2013. szept. 27. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A hangkártyád rendben van?
2013. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem tudom O.o majd megkérdezem.

Köszönöm a gyors válaszod ^^

2013. szept. 27. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Azigen, és a windows hányszor volt újratelepítve ezalatt, ha a válasz nulla, akkor megállapítható, hogy a pénzhez nem jár ész, és annak van baja. FÖlöslegesen vettetek egy csomó kacatot.
2013. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig 2x, és jelenleg most arra várok, hogy megint újra telepítsék eredeti windows xp-vel, mert ezelőtt a feltört windowsal lett újratelepítve. Egyébként meg nehogy azt hidd, hogy nincs eszem, pusztán ne informatikusnak tanulok. Meg azt se hidd, hogy a gépet csak a facebookra használom, mint a mai emberek többsége. Én egy Anime Fan vagyok, akikről köztudott, hogy konyítanak valamennyire az informatikához, tanulás nélkül. Ráadásul több munkáim is van amihez kellett az ész, és a türelem!
2013. szept. 27. 12:16
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem kacatokat vettünk csak amire szükség volt. Hűtő, hangfal, ram stb.
2013. szept. 27. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is konyítanál hozzá bevásárlás helyett letöltöttél volna egy linux live cd-t és azon is kipróbáltad volna a hangot, ezzel egyértelműen meghatároztad volna a hiba eredője hardver e, avagy szoftver. Na ennyit a hozzáértésedről.
2013. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondtam egy kicsit, de azt nem hogy miből. Vagyis infót komolyabban nem tanultam, de amire mondjuk éppen szükségem volt, hogy tudjam annak utána néztem és megtanultam (pl. videó készítés, photoshop lehetőségei stb.) ÉS nem azt mondtam, hogy fogtam magam és elmentem egyszerre bevásárolni mindent, hanem az évek során éppen ami elromlott azt kértem pl. karácsonyra, szülinapomra vagy ha fontosabb dolog romlott el akkor anyuék megelőlegezték. BAKAAA!!!
2013. szept. 27. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!