Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan szolgáltatást keresek,...

Olyan szolgáltatást keresek, mint a Google képkereső, csak éppen hangra/dallamra keressen. Van valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
Egy régi VHS felvételből kinyert háttérzenét szeretnék beazonosítani. Nem is könnyűzene, tehát nem sokan ismernék fel. Talán egy adatbázis igen.
2013. szept. 26. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nem ismeri fel, vagy én vagyok túl hamis.
2013. szept. 27. 21:14
 3/6 czibles ***** válasza:
Androidos telefonnal meg lehet csinálni. Valahogy a sima google keresővel is.
2013. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem volt rossz ötlet ez sem, de sajnos nem jött be.


Egy közel 11 évvel ezelőtti rendezvényen hangzott el a kb. 3 perces dal egy tánc alatt. Előkerestem a régi VHS anyagot, és kiszedtem belőle a zenét. Se dudorászva, se lejátszva, se feltöltve nem akarja felismerni semmi. Így viszont nem tudom megkeresni rendes minőségben, pedig ez lenne a célom az egésszel.

2013. dec. 10. 01:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Linkeld be ide, hátha valaki tudja! :->
2013. dec. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha megtenném, akkor kiderül(het)ne általa a személyazonosságom. Ezt pedig nem szeretném. Mondjuk eddig látta 10 ember a kérdést, meg fogja még 1-2, miután lemegy a kiemelés. Kb. esélytelen, hogy ennyiből bárki is ismerje. Ez nem popzene, vagy ilyesmi. Talán ha egy tánctanár járna erre, de mit keresne egy tánctanár a számtech kategóriában?
2013. dec. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!