Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tegnap este nem indult el a...

Tegnap este nem indult el a videó amit nézni szerettem volna. Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Google Chromera rámegyek és irány a youtube. Keresek egy zenét. Rámegyek, és nem indul el. Valamikor ha frissítettem az oldalt elindult valamikor nem. Amikor Mozilla-n próbáltam elindult az a videó. Szerintetek mit csináljak?

2013. szept. 26. 17:53
 1/2 temesiv válasza:
Tedd fel a google cromot biztos menni fog.Ha régi a géped és nem futna rajta, KMPlayert tedd fel abba van youtebe kereső,ez lejátsza a videok nagy részét.Ez megoldás a szervizpack nélküli winXP esetén.
2013. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 temesiv válasza:
Pontosítok,távolítsd el a google cromot és tedd újra.Ha letörölted volna a beépített internet exprórert hiba volt,mert a crome arra épül ,ezért is nem megy fel néha régebbi oprendszerre amin pl:IE 6 van.
2013. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!