Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a facebookon...

Hogy lehet a facebookon letiltani, hogy ne ajánlott oldalakkal/reklámokkal legyen tele a frissem?

Figyelt kérdés
jó, már kilőtem a sok figyelt oldalt, de helyükre meg ugyanannyi engem nem érdeklő társkereső meg étterem meg kupon oldal jött föl, akiket nem lájkolok, épp ezért ajánljgatja, ezeket (összeset), hogy lehet kiírtani, hogy tényleg csak az ismerőseim bejegyzését és a lájkolt oldalakét lássam?
2013. szept. 26. 11:42
 1/4 Mr. V. ***** válasza:
Firefox esetén feltelepíteni a greasemonkey nevű plugint és ahhoz lehet letölteni olyan scripteket, amik leszedik a felesleget. Esetleg szintén firefox plugin (és gm. script is létezik belőle) a FB. Purity, amivel szintén személyre szabhatod, hogy mit láss és mit ne.
2013. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kolibri71 válasza:
Reklamokra jo, de ami a hirfolyamodon jelenik meg, mait a fb ajanlgat neked? Azt jo lenne valahogy likvidalni.
2015. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szakál H. Róbert válasza:
Én eddig a Facebook Purity-val minden zaklatást sikeresen távol tartottam magamtól, de két napja az ajánlott bejegyzések megint elkezdtek megjelenni az idővonalamon, és nem tudom őket letiltani, a FBP most is telepítve van,, de hiába. Tele van bugyuta receptekkel az egész falam. Verik a tojást, undorító véres dögöket sütnek... Fel vagyok háborodva, keresem a megoldást.
2020. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van már megoldás a Neked ajánlottak kikapcsolására?
2022. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!