Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha rákeresek az íp címemre és...

Ha rákeresek az íp címemre és azt kapom hogy Kecskemét mellett vagyok akkor az azt jelenti hogy ott a DSLAM amire a modem csatlakozik?

Figyelt kérdés
Internet, DSLAM, Modem, Kecskemét, Csatlakozás, Kapcsolat, IP

2013. szept. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán, de még ez erre sem garancia a találat.
2013. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak mert szolgáltatót készülök váltani és olvastam valahol neten hogy a leterheltségtől és a DSLAM szervertől való távolságtól függ h mennyi a sebesség veszteségem... és a jelenlegi szolgáltatómnál 5 megabitből bekötés után 4-4.5 Mbit volt meg... most kettő... és azon gondolkodtam hogy annál a szolgáltatónál mennyi lehet a veszteség amihez majd menni fogok.. elég kis szolgáltató... 5 vagy 6 településen szolgáltat telefont, kábel tv-t és internet-et 5, 15, és 25 Mbiteset... ezeknek a sebességeknek a felét garantálják és azt mondták hogy a fele felett hogy mennyi lesz az attól függ hogy menyien lógnak éppen rajta meg h mennyire vagyok a központtól... csak épp azt nem tudom hogy hol van nekik a központ ahonnan jön majd a net...
2013. szept. 22. 22:26
 3/6 A kérdező kommentje:
meg azon gondolkodtam hogy ha kb azkörül lehet amit beadott azaz valahol kecskemét körül... akkor egy ilyen kis szolgáltatónak hol lehet?... mármint h kb milyen távol.. vagy mennyivel közelebb mint emez...
2013. szept. 22. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
általában a kisebb szolgáltatók egy nagyobbtól bérlik a hálózatot, és azt osztják szét, szóval elképzelhető, hogy ugyanott van a fejközpont.
2013. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha onnan jön mint ez és itt 5 megából átlag fél megabit a veszteség akkor ott a 15 megabitből kb 1,5 - 2 megabit lesz? vagy ezt így nem lehet előre megmondani?
2013. szept. 22. 23:39
 6/6 A kérdező kommentje:
* onnan jön de nem ugyan azon a vezetéken
2013. szept. 22. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!