Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ZIP csatolmány letöltése /...

TripTucker kérdése:

ZIP csatolmány letöltése / EML-ből kinyerés (citromail.hu)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kaptam egy ZIP fájlt csatolmányként egy levélhez, de nem tudom letölteni.

Eredetileg a gmail-es címemre küldték a levelet, de az mindig elutasította, így végül megadtam az 1000 éves citromail címemet, hátha az elfogadja.

A levelet megkaptam, de a csatolmányt nem tudom letölteni, mert annak a helyén csak egy rakás ASCII karaktert látok szépen betördelve. Van ugyan egy "Mentés" feliratú gomb a citromail webes üzenetkezelőjében, de az az egész üzenetet tölti le EML formátumban.


Próbáltam már EML konvertálót, kitömörítőt, írtam programot, ami az ASCII karaktereket összeszedi és egy fájlba írja (tudtam, hogy kb 100% esély van rá, hogy az eredetileg binárisan tárolt fájlt így lementve nem fog menni a dolog, de azért rápróbálkoztam), de semmi sem működik. Általában megoldom az ilyen gondokat, de most ez nem megy.


Ha valakinek van ötlete, hogy hogyan tudnám kinyerni a csatolmányt a levélből az kérem írjon egy válaszüzenetet.


Így néz ki a csatolmányom a levélben (csak persze sokkal hosszabb):

[link]



2013. szept. 20. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

jobb egérgomb -> hivatkozás mentése..?

vagy miután megnyitottad a 'rakás ASCII karaktert', fájl -> oldal mentése?

2013. szept. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!