Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy megcsinálni ezt?

Hogy megcsinálni ezt?

Figyelt kérdés
Hogy megcsinálni azt, hogy a laptopomra kötött USB-és modem internetét megosztom a laptopom enthernet csatlakozójára és arra kötve egy WiFi-s routert osztom szét?

2013. szept. 18. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A mobilnetedhez tartozó kapcsolat beállításait kell megnézni, járd végig a beállításokat, van olyan, hogy megosztás. Nem tudom fejből, pláne, hogy nem tudom milyen oprendszered van. De rá tudsz te is keresni gugliban. Ha ez megvan, akkor fogsz egy kábelt amivel összekötöd a laptopodat és a router WAN portját.


Viszont így, ha nincs bekapcsolva a géped, vagy nincs otthon a géped (mivel laptop), akkor senki nem netezik?


Érdemesebb lenne venni egy USB modemet is befogadó routert.

2013. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez átmeneti megoldás lenne, USB-és routerünk meg sajnos nincs.


Addig sikerült eljtnom, hogy megosztottam, de a router beállítását nem tudom megcsinálni, azt hogy kell?


ui.: Bocsánat az elírásokért!

2013. szept. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!