Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy befogott wifi kapcsolatot...

Egy befogott wifi kapcsolatot meg lehet osztani laptoppal?

Figyelt kérdés
Ha laptoppal csatlakozok egy wifi hálózatra, azt meg tudom osztani olyannak aki nem tud az előzőleg befogott hálózatra kapcsolódni? Suliba statikus ip-vel lehet csatlakozni, amit a rendszergazda ad. És mivel nekem nincs, osztálytársam megosztaná nekem, ha lehetséges. Milyen program vagy beállítás szükséges hozzá?
2013. szept. 17. 18:17
 1/2 uno20001 ***** válasza:

1. Lehetőség: Kérsz a rendszergazdától statikus ip-t és jelszót amivel csatlakozhatsz.


2. Lehetőség: Veszel egy profi (!) wifi bridge-t, amely tud statikus ip-vel csatlakozni és az tovább osztja más SSID-vel.

2013. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Statikus ip-t nem ad telefonra. Meg mellékesen leírom hogy nem jelszóval kell csatlakozni, hanem a MAC címet adja hozzá a rendszerhez. A 2. lehetőséget hanyagolom. Egyébként van mobilnetem, szóval nincs nagy gáz.
2013. szept. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!