Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek hogy lehet egy...

Szerintetek hogy lehet egy magyar pasinak 5000 lajkja?

Figyelt kérdés
Nekem is van facebookom csaj vagyok es maximum 110 lajkom van ami nem keves de nem is erdekel mert tudom nem.szamit az eletbe csak megis azert szemet ut hogy egy pasinak 5.000 lajk es 10.000-ren kovetik nem semmi azert....
2013. szept. 17. 06:16
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Engem a múltkor ketten követtek, sikerült őket leráznom szerencsére. :D
2013. szept. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haha ez jo:D:)
2013. szept. 17. 06:26
 3/6 anonim ***** válasza:
"nem semmi azert..." Es kesz, pont. Ennel tobbet szerintem nem erdekel a dolog, ez egy ilyen mufaj! (Meg azert a kerdesfelteves eleg degradalo a magyar himnemuekkel szemben - nem allitom, hogy teljesen jogtalanul, de azert megis...) Ja, hogyan mered, hogy 110 like-od van? Profilkep, boritokep, kozossegi szemelyiseg vagy?
2013. szept. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisebb anyagi befektetéssel bárki vásárolhat magának like-ot és követőket. Erre már egy egész iparág épült :D

[link]

[link]

2013. szept. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy magyar vagy sem, hanem a kinézete!
2013. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fhú, basszus! 5000 lajkkal már lehet élni!
2013. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!