Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az msn-embe? Azt írja ki nemjó valami átjáró így nem kapcsolódik a nethez. Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Miért nem tudok belépni az msn-embe?Azt írja ki nemjó valami átjáró így nem kapcsolódik a nethez.Rámegyek,hogy javítás akkor sem jó.Ha végre pipa van mellette akkor sem jelentkezik be,mert "nem kapcsolódik az internethez"

9.0-s msnem van.

4Napja csinálja ezt,azóta amióta a szomszéd faluban elment az áram,de itt nem ment el..

Sima régi msn-be is csak akkor enged be,ha beállítom,hogy automatikus bejelentkezés és úgy is csak akkor ha azonnal belépek mikor bekapcsolom a gépet.

Azzal meg az a probléma,hogy alig küldi el amiket írok.

A explorer működik csak lassú.

Megnéztem jól van bedugva a gépbe a modem kábelje.

Mi lenne ha kihúznám az áramból a modemet majd vissza?

Megőrülök.Valaki segítsen.Mit csináljak?

Előre is köszi a válaszokat(K)


2009. nov. 4. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Bajt nem fogsz okozni a modem áramtalanításával, sőt. Elsőre ezt javasoltam volna én is, próba szerencse.
2009. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem az lesz..De ha kihúzom és egy 5perc múlva visszadugom nem kell újra felrakni a netet stb?

Mint mikor jött az internetes hosszas procedúra alatt állította be a netet.

Neharagudj,ha hülyeséget mondok,de nem értek nagyon hozzá:)

2009. nov. 4. 16:36
 3/5 A kérdező kommentje:

Áramtalanítottam többször is:S De nem jóó:S Megőrülök.

Arra is vagy 15percet kellett várnom,hogy ide tudjak írni:S

Valakinek ötlet?:S

2009. nov. 6. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az áramtalanitás nem segitett akkor töröld le az egész msn-ent mindent ami az msn-el kapcsolatos és megbizható helyről tölsd le ujra ennek be kell vállnia!!

ha mégsem vagy további kérdésed van

info:balazs55@citromail.hu

Drextor Hacker Club

2009. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó válaszolónak.

Mostmár jó minden.

Néhány programot kitöröltem és mindjárt jó lett a net.Túl sok progi volt a gépen.

Msn-el meg azt csináltam amit te írtál és működik.


Köszönöm(K)

2009. nov. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!