Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitseg! Mi ez? Nagyon surgos!

Segitseg! Mi ez? Nagyon surgos!

Figyelt kérdés
Az elobb interneteztem majd minden atmenet nelkul a gepem kiirt egy weboldalon olyat hogy a BRFK altal zarolva lett a gepem es fizessek be 25 000 forintot vmi voucher kuponon keresztul. Ujrainditottam a gepet de nem is hozott be mast csak ezt az oldalt! Mi lehet ez? Virus vagy komoly fenyegetes? Kerlek segitsetek nagyon meg vagyok ijedve! :( Segitseg!!!

2013. szept. 14. 15:03
 1/7 belapus ***** válasza:

Vírus.

Talán ez a leírás segíthet:


[link]

2013. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
EZ VÍRUS! ugyanis ha a BRFK zárolja a géped ők nem kérnek pénzt a géped feloldásáért (hacsak nem vásároltál véletlenül,eleve lopott gépet.de azt te előre nem tudhattad.)meg aztán ha tényleg lopott a BRFK beméri és kimegy hozzád és neked kell elmagyarázni hogy nem loptad a gépet hanem lopottan vetted amiről nem tudhattál.bocs de másképp nem tudtam elmondani.
2013. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen meg azert is letf gyanus mert rendorseg fele a tartozast csekkeb kell kiegyenliteni nem neten keresztul... Koszi a valaszt! Annyira nem jo hogy akkor ezek szerint ujra kell rakni :(
2013. szept. 14. 15:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül a rendszervisszaállítás segített! :)
2013. szept. 15. 18:41
 5/7 belapus ***** válasza:

Vannak ingyenes vírusirtók.Használd valamelyiket.

Például: Avast Free.Regisztráció ellenében 1 évig ingyenes.Amikor lejár a licenc, csak meg kell erősíteni a regisztrációt újabb 1 évig.

+

Malwarebytes Free, amit időnként - hetente, két hetente - frissítesz és lefuttatsz.

2013. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt az M-betűset már le is szedtem, le is futtattam gyorsan, hál' Istennek most úgy néz ki, hogy minden rendben.
2013. szept. 15. 20:25
 7/7 anonim válasza:
hogy érted azt hogy újratelepítése vagymi? leírnád pontosan?? köszi előre is!!!:D
2013. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!