Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Earth térképre hogyan...

Google Earth térképre hogyan lehet képeket beilleszteni?

Figyelt kérdés
A képek a panoramio oldalról kerülnek ki.Most nekem is lett egy fiókom tettem fel pár képet is.Be van jelölve hogy hol készültek a képek és elvileg nem titkos de én nem látom őket a térképen.Hogy lehet ez?Mit kellene beállítani?

2013. szept. 14. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor feltöltesz egy képet, akkor ugye ott van , hogy pozíció meghatározása. megkeresed a helyet a térképen, vagy műholdon, és a képet a pontos helyre húzod az egérrel. [link]

Ezután klikk a "Kész" re.

Ezt követően a frissen feltöltött kép megjelenik a Panoramio profilodban. Azonban a Google Earth ban akár néhány hét is eltelik mire belekerül. a feltöltött képeket ellenőrzik STB, és ezért tart ennyi időbe.

Nekem volt olyan , hogy pár nap, de akadt olyan is hogy 2 hét mire láthattam viszont a képemet a GE.-ben.

2013. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Most hogy felmentem találtam is egy hosszabb infót erről...eddig nem vettem észre de ez egyik képem alatt volt egy kis kérdőjel arra kellett kattintanom.Többi kép már ki volt választva lehet mikor feltöltöttem automatikusan megtörtént vagy csak spontán rákattintottam?Nem tudom de mindenesetre akkor elvileg elküldtem őket aztán kitudja megjelennek e?Elég sok kép lehet a rendszerben. :-)Most már nagyjából 2 hét telt el azóta hogy felmentek a képek.
2013. szept. 14. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Türelem. Amennyiben jól adtad meg a helyet, akkor előbb vagy utóbb meg fog jelenni. :)
2013. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!