Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-ot hol tudnék...

Google Chrome-ot hol tudnék letölteni?

Figyelt kérdés

A 29.0.1547.66m -es verzióhoz ragaszkodom.Nem tudom hogy kell-e hozzá utorrent, Adobe Reader, vagy Daemos Tools?

Írjátok le a telepítés lépéseit is, és légyszíves linkeljétek az oldalt is !



2013. szept. 13. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Miért kéne ehhez torrent?!


[link]


Honnan máshonnan szerezhetnéd be, ha nem magától a Google-től?

2013. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, hogy belinkelted!

amúgy meg még egyszer sem töltöttem le böngészőt

2013. szept. 13. 22:17
 3/9 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem odaírni: más verziót ugyan innen is tudok vagy máshonnan?
2013. szept. 13. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem. Szükségtelen másik verziót letöltened szerintem. Ha jön új verzió, automatikusan frissül majd. :) A régebbiek meg úgy hiszem már nem támogatottak. (meg aztán miért akarná bárki is a régebbieket ugye...)
2013. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És ha te is utálod az idióta reklámokat, akkor nyugodtan add hozzá ezt a kiegészítőt!

[link]

2013. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
babylon search miatt akartam volna más verziót letölteni,mert nem tudom sehol letörölni. Se a beállitásoknál se a bövítményeknél nincs. Ha pedig a Cromnak valamilyen fájlát törlöm le akkor pedig belassul a gépem. Serintetek megoldódna a promblémám, hogy letörlöm a Chrome-ot még a lomtárból is majd letöltöm , és telepítem. Ja és milyen az új "láva" Chrome?
2013. szept. 14. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a chrome a probléma, hanem maga a babylon search. Irány a vezérlőpult és a Programok és Szolgáltatások // Programok telepítése és törlése menüből távolítsd el. Ha nem tűnik el így sem, próbáld ki ezt:

[link]


A babylon egy tipikus kéretlen program. Általában ingyenes programok telepítőjébe kerül bele és akkor települ, ha automatikus telepítést választasz, visszaélve azzal, hogy megbízol benne.


Ha telepítesz egy programot, MINDIG válaszd azt, hogy "Egyéni/Custom/Haladó/Advanced stb", itt általában kiveheted a pipát az elöl, hogy telepítse az efféle "toolbarokat" és "kiegészítőket", amikre semmi szükséged.

2013. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönön hogy válaszoltál !
2013. szept. 14. 11:08
 9/9 A kérdező kommentje:
letöröltem csak belasssult a gépem
2013. szept. 14. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!