Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elveszett minden előzményem...

Elveszett minden előzményem és könyvjelzőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma hirtelen mikor beléptem, a Firefox kiírta, hogy az előzmények és a könyvjelzők nem megjeleníthetőek, mert jelenleg egy másik program használja őket. Mielőtt rákattinthattam volna a További Információk-ra... a firefox szépen leállt. Egyszerűen eltűnt minden, és még ennek a tetejére az új előzményeket sem jegyzi meg, még ha a gyakori kérdések előtt megnéztem a google-t nem tudok a Vissza gombbal visszamenni.

Valaki tudna segíteni?



2013. szept. 12. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy milyen oprendszert használsz, anélkül nehéz.
2013. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Windows 7... ugye az az oprendszer? Bocsi, hülye vagyok az ilyenekhez. Valószínűleg így sikerült elcsesznem ezt is.
2013. szept. 12. 15:58
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Valószinüleg ami "elcseszte" az egy vírus vagy valami, amit laikusként nem tudsz megoldani. ezért is csak röviden...

Bemész a minden könyvjelzők megjelenítése -be (csillag ikon vagy könyvjelzők menü)Ott van egy olyan, hogy visszaállítás., ha szerencséd van akkor meglesznek a könyvjelzőid.

[link]

Sajnos szerintem ezzel a hiba forrása nem szűnik meg, tehát a problémád sem. Importálhatod (ugyanott, ha sikerül visszaállítani) a könyvjelzőket , majd telepítsd újra a firefox-ot. Lehetne variálni a profilmappával, de lehet csak összezavarodnál, vagy a hibás profilt állítanád vissza.


Azért leírom, hogy a jelenlegi (hibás) profilt kimentheted a mozbackup-al és mikor újratetted akkor könnyen visszaállíthatod a jelszavakat, könyvjelzőket (többit ne).

[link]

2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor c:\Documents and Settings\a te felhasználóneved\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles


Itt egy vagy több krikszkraksz nevű könyvtár van, ha több, akkor válogatni kell, melyik a tiéd. Van benne pl. bookmarkbackups könyvtár.

Azért ha gondot okoz az oprendszer megállapítása, akkor azért inkább kérjél segítséget valakitől.

2013. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget. A visszaállítással már próbálkoztam, de nem sikerült, a többi javaslatot is mindjárt kipróbálom, hátha megoldható a probléma.
2013. szept. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!