Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan találtatok erre az...

Hogyan találtatok erre az oldalra, és inkább kérdeztek vagy válaszoltok?

Figyelt kérdés
Ezt már kérdezték de több hónapja,gondolom azóta vannak új tagok.
2009. nov. 3. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

www.puruttya.hu

válaszolok

2009. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

www.napiszar.com

válaszolok

2009. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van három kérdésem (az is működéssel kapcsolatos), és van kb. tízezerszer ennyi válaszom :)
2009. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én tök véletlenül. Nem voltam egy szó helyességében és beírtam google-be, erre ezt az oldalt hozta ki. Megnézegettem és láttam, hogy itt jó dolgok vannak:)


Általában válaszolgatni szoktam, de van pár kérdésem is:)

2009. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is google-ban.És azóta is az egyik kedvenc oldalam ez.Amúgy őszintén vallva inkább kérdezgelődni járok ide,ugyanis amatőr vok még neten:D Nagyon sokat segit ez az oldal,szóval imádom!
2009. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én szintén Google-n keresztül és nagyon hasznosnak tartom.Köszönöm a válaszokat zöld kezecskével jutalmaztam.
2009. nov. 5. 10:00
 7/8 anonim válasza:

[link]

Sokan szerintem innen ismerik :D

2010. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Innen: [link]


Ezt olvasva az asztalt ütöttem és könnyeztem a röhögéstől három teljes órán át, aztán elfogyott és én azt mondtam: még akarok. Ez kb 5 órája történt. Azóta válaszoltam pár kooly kérdésre annak megfelelően és maximálisan segítő szándékkal, de lesz még itt őrültködés :)

2010. febr. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!